Strona główna Porady turystyczne Dobry hotel niskim kosztem

Dobry hotel niskim kosztem

0
Dobry hotel niskim kosztem

Udane wakacje powinny być atrakcyjne, dość długie i… tanie. Czy tą ostatnią opcję da się połączyć w jakikolwiek sposób z poprzednimi? Owszem, da się – podpowiadamy, jak.

Aplikacje mobilne

Coraz więcej sieci hoteli prowadzi własne aplikacje mobilne. Opłaca im się to bardziej, niż współpraca z pośrednikami, a dla użytkowników jest to dobra wiadomość, ponieważ otrzymać mogą oficjalną, ostateczną ofertę zniżki. Nie musimy więc martwić się o szczegóły na linii hotel-pośrednik czy nagłym zakończeniem ich współpracy. Zamawiając miejsce w hotelu przez dedykowaną aplikację mamy gwarancję, że uzyskamy obiecaną zniżkę na pobyt.

Rozsądnie wybierajmy terminy.

W sezonie wakacyjnym, gdy hotele przeżywają największe oblężenie, cena za pokój znacznie wzrasta – szczególnie weekendami. Jeśli to więc możliwe, starajmy się wyjeżdżać na urlop już po zakończeniu głównej fali, a także rezerwować terminy w środku tygodnia. Jeśli mamy już pewny urlop, dzień tygodnia w jakim zameldujemy się w hotelu nie ma przecież wielkiego znaczenia, a może pomóc zaoszczędzić solidną kwotę gotówki.

Korzystajmy z porównywarek cen

Dzięki serwisom tego typu z łatwością porównamy oferty wielu hoteli, wybranych na podstawie ustalonych przez nas kryteriów. Będziemy także mogli jeszcze bardziej sprecyzować nasze zapytanie za pomocą dodatkowych filtrów, a także przyjrzeć się z osobna ofercie każdego hotelu. Nierzadko zdarza się, że cena za noc w hotelach znajdujących się nie tylko w tej samej miejscowości, ale i bardzo blisko siebie, mimo pozornego podobieństwa oferty znacznie się od siebie różni.