Zakopane i jego okolice to miejsca, które warto odwiedzać o każdej porze roku. Nieważne, czy chcemy spędzić tam wakacje czy zimowy urlop. Zawsze znajdziemy coś dla siebie.

Termy

W okolicach Zakopanego mamy okazję wybrać się na przewspaniałe termy. Polecamy zwłaszcza skorzystanie z masażu wodnego. Jest to jedna z najbardziej relaksujących czynności, jakie możemy wykonywać w tej okolicy. Jeśli Tatry kojarzą nam się z męczącym chodzeniem pod górę, to tutaj mamy prawdziwą okazję do relaksu.

Woda pod ciśnieniem masuje nasze obolałe plecy, a my opieramy się wygodnie o ściankę i zapominamy o wszystkim problemach. Brzmi zbyt pięknie by mogło być prawdziwe? A jednak.

Wyprawa nad Morskie oko

Jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w okolicy jest oczywiście Morskie oko. Droga do niego może się wydawać męcząca, bo faktycznie trzeba przebyć dość spory odcinek. Poza tym musimy iść pod górkę, co nie każdemu się musi podobać.

Mimo to warto wybrać się, aby zobaczyć ten cud natury. Jest to jedno z najlepszych miejsc w Zakopanem do zrobienia sobie małej sesji zdjęciowej. Bierzmy więc nasz smartfon do ręki i zróbmy stylową fotkę na Instagrama.