Mazury to przepiękny region na północno-wschodniej Polsce. Jednym z najciekawszych sposobów na podziwianie widoków może być rejs po uroczych jeziorach. Podpowiadamy, jak skorzystać z tej formy aktywności oraz na co należy zwrócić uwagę przy wyborze usług turystycznych. Poznaj kilka przydatnych wskazówek.

Przepiękne krajobrazy

Zanim wybierzesz firmę, która świadczy usługi rejsowe, przede wszystkim zwróć uwagę na oferowane trasy. Najlepiej, gdy będą one obfitować w wiele pięknych miejsc i ukażą różne formy mazurskiej przyrody. Wśród najbardziej atrakcyjnych jezior wyróżnić można Boczne, Niegocin, Kisajno, Dargin, Łabap, Dobskie, Sztnyorckie, Kirsajty, Święcajty, Mamry, Jagodne, Szymon, Tałtowisko, Tałty, Mikołajewskie, Roś czy największe w naszym kraju Śniardwy.

Jeśli chcesz zachwycić się pięknem Mazur, zdecydowanie warto udać się w rejs ze szkołą żeglarstwa Saily, która oferuje północną oraz południową trasę. Wybór obydwu pozwoli Ci pływać jachtem po wszystkich wymienione jeziora i przeżyć wspaniałą przygodę na. To doskonała propozycja dla wszystkich osób, które uwielbiają aktywny wypoczynek oraz mazurską przyrodę. Obok tej propozycji trudno przejść obojętnie.

Doskonałe warunki rejsu

Rejs w odpowiednich warunkach pozwoli Ci cieszyć się maksymalnym komfortem, a czas spędzony na żaglach zapamiętasz na długo. Właśnie dlatego warto wybrać firmę, która dysponuje nowoczesnym jachtem. Na jego pokładzie nie zabraknie wielu udogodnień. Ponadto każdy rejs powinien odbywać się pod okiem doświadczonego specjalisty, który będzie czuwał nad Twoim bezpieczeństwem.

To kolejne elementy, które przemawiają na korzyść szkoły żeglarstwa Saily. Każdy rejs odbywa się na luksusowym jachcie, który został dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających osób. Możesz liczyć na doskonałe warunki nocowania i żeglowania, o czym przekonała się już niejedna załoga. Pamiętaj, że na każdym jachcie płynie wykwalifikowany sternik, dzięki czemu uczestnicy mogą po prostu napawać się wspaniałymi widokami. Teraz piękno mazurskich jezior jest na wyciągnięcie ręki.

Kto może uczestniczyć w rejsie?

Uczestnicy rejsu nie muszą posiadać uprawnień żeglarskich ani żadnego doświadczenia, gdyż na pokładzie każdego jachtu znajduje się profesjonalny sternik. To oznacza, że rejsy są przeznaczone dla każdego. Jeżeli więc od dłuższego czasu zastanawiasz się nad wyjazdem na żagle, zdecydowanie warto z tej oferty skorzystać. To również doskonała propozycja dla rodzin i przyjaciół.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem trasy lub chciałbyś zadać szczegółowe pytania, możesz śmiało skontaktować się z doświadczoną obsługą szkoły żeglarstwa Saily. Tutejsi eksperci z pewnością udzielą Ci niezbędnych wskazówek.